РЕАЛЬНІ СПРАВИ СЕРГІЯ МОРОЗЮКА

0


Під керівництвом Сергія Морозюка ефективність заходів Васильківської міжрайонної прокуратури проти порушення законів про конституційні права громадян зросла у 4 рази, у сфері економічних відносин – у 3,5 рази. Чому ж його було звільнено? Давайте подивимось на реальні справи.

Прокурором Морозюком лише у 2009 році до відповідальності було притягнуто 100 службових осіб, в тому числі 19 – співробітники контролюючих органів, відшкодовано 10899000 грн, в тому числі понад 5000000 грн до бюджету.

Сергій Морозюк

У сфері земельних відносин у 2009 році прокурором Морозюком пред’явлено 6 позовних заяв. Сума задоволених позовів склала 7142000 грн. За наслідками перевірок з питань захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт після прокурорського втручання трьом дітям-сиротам поновлено право на спадкове майно – земельні паї загальною площею 6,6 га. Крім того, викрито злочинні дії службових осіб Дзвінківської сільської ради, які незаконно передали приватним особам земельну ділянку площею понад 3 га, на якій розташовано дитячій лікувально-оздоровчий комплекс “Лісова казка”.

В судах задоволено позови на користь держави на суму понад 7000000 грн. За наслідками реального виконання рішень суду до державної власності повернуто майно вартістю понад 9500000 грн. Виявлено факт відчуження нерухомого об’єкта комунального майна по вул. Соборній, 56 та незаконне рішення суду з цього питання, в зв’язку з чим рішення було скасовано. До комунальної власності міста повернуто будівлю вартістю 4700000 грн.

За результатами роботи у 2009 року задоволено апеляції на незаконні вироки щодо 16 осіб. Загалом за ініціативою прокурора Морозюка скасовано незаконні судові рішення щодо 25 осіб. Рівень апеляційної практики складав 100%.

Боротьба з корупцією

З обвинувальним висновком прокурором Морозюком було скеровано до суду кримінальну справу щодо Крушинського сільського голови, який, зловживаючи службовим становищем, незаконно вилучив із земель запасу Крушинської сільської ради земельну ділянку загальною площею 11,7 га, вартістю понад 98000 гривень.

У кримінальних справах було встановлено збитків на загальну суму 182300 грн, з яких відшкодовано 76900 грн. Упродовж 2010 року за прокурорського втручання упереджено незаконну передачу 229 га земель сільськогосподарського призначення.

За результатами перевірки щодо забезпечення прав дітей на освіту територіальній громаді повернуто дошкільний навчальний заклад “Дзвіночок” в смт Гребінки Васильківського району, ринкова вартість якого складає 7673706,95 гривень. Будівлю дошкільного навчального закладу поставлено на баланс селищної ради.

Було пред’явлено позовів на суму понад 11000000 грн, до державної власності повернуто майно вартістю понад 7000000 грн. Крім того, у сфері земельних відносин за прокурорського втручання державному підприємству “Дослідне СВ Інституту фізіології рослин і генетики НАН України” повернуто в постійне користування 387,19 га особливо цінних земель вартістю понад 289000000 грн.

З обвинувальним висновком скеровано до суду кримінальну справу по обвинуваченню колишнього Іванковичівського сільського голови, який, зловживаючи своїм службовим становищем, підробив рішення сільської ради про надання громадянам у приватну власність земельних ділянок загальною площею понад 16 га. Досудовим слідством у вказаній кримінальній справі встановлено збитків на суму 1003300 грн, на вказану суму було накладено арешт.

У 2010 році нібито від керівників підприємств, голів сільських та селищних рад Васильківського району надійшло звернення до Президента України, в якому міжрайонного прокурора звинуватили у вчиненні злочинів, рейдерстві, хабарництві тощо.

Аргументи були сфальсифіковані окремими особами-підприємцями, а саме директором ПП “Київінвестбуд” Семенцем А.І., Шепеленком О.В., головою Глевахівської селищної ради та директором ТОВ “Нафта-ВІС” Сулимою В.І. у зв’язку з принциповою позицією прокурора, додержанням ним вимог Закону та верховенства права. Щодо Семенця А.І., директора ПП “Київінвестбуд”, міжрайонною прокуратурою внесено ряд апеляцій про визнання недійсними рішень суду, постановлених на користь його та членів його родини. З приводу Шепеленка О.В., голови Глевахівської селищної ради, за втручання міжрайонної прокуратури 387,19 га особливо цінних земель вартістю понад 289000000 гривень повернуто державі.

Стосовно Сулими В.І., директора ТОВ “Нафта-ВІС”, міжрайонною прокурором було встановлено, що товариством збудована та використовується АЗС в смт Глеваха, яка є об’єктом самовільного будівництва та не прийнята в експлуатацію, і введено заборону на її роботу.

Генеральним прокурором України Сергію Морозюку було оголошено подяку за повернення у державну власність 387,19 га особливо цінних земель. От і стає зрозумілим, чому місцеві багатії та корумповані чиновники були зацікавлені у звільнені принципового прокурора Морозюка…Интересные статьи:


Конституция Джорджа Вашингтона

Leica 24-carat gold-plated camera

Выставка колдовства и магии в Музее Библейских Земель

Кто наш президент?

Громкие завления Луценка

Связанные записи