Популярні типи сучасних облицювальних матеріалів

0


У сучасному будівництві використовуються новітні матеріали, які відрізняються своїм естетичним виглядом, доступною вартістю і високою функціональністю. Крім цього, більшість з них є зносостійкими і довговічними.

Популярні типи сучасних облицювальних матеріалів

Відмінний приклад сучасного облицювального матеріалу – сайдинг, та металопрофіль. Вперше матеріал стали використовувати в 19 столітті в Америці. Нинішні типи мало чим схожі на своїх старих побратимів, проте їх функції залишаються незмінними. Знайти якісний сайдинг http://dahstroy.com.ua/catalog/sayding – ви зможете в каталозі компанії ДахСтрой, з доставкою в такі міста як: Луцьк, Рівне , Сарни, Хмельницький.

Розрізняють вініловий, цементний, дерев’яний і металевий сайдинг. Вінілові плити використовують для облицювання абсолютно будь-яких будівель незалежно від їх призначення. Матеріал міцний і довговічний, він не засмічується і не втрачає зовнішню привабливість. Саме вініловий матеріал вважається найпопулярнішим. Проводять плити з полівінілхлориду (близько 80% загального складу) та інших домішок. Оптимальне співвідношення компонентів забезпечує високу якість матеріалу.

Дерев’яні моделі проводять з висушеної деревини, яку попередньо обробляють. Фіброцементний сайдинг та металопрофіль часто застосовують в будівництві промислових будівель. Цементні плити мають велику вагу і високу вартість, тому їх використовують для облицювання дорогих об’єктів. Сталеві плити виробляють з високоякісного металу, який покривають спеціальними розчинами, які перешкоджають іржавіння.

Для покрівлі будівель використовується металочерепиця. Матеріал виробляють з листів міді або алюмінію. Поверх металу наноситься шар полімерного матеріалу, який захищає лист від вологи і сонячних променів. Даний матеріал не тільки надає будівлі привабливий зовнішній вигляд, але і надійно захищає.

Розміри металочерепиці можуть бути різними. Оптимальними вважаються листи довжиною близько 4,5 м, але деякі моделі можуть досягати і 6 метрів. За великим рахунком даний параметр залежить від призначення самого матеріалу. На офіційному сайті компанії ДахСтрой, представлена ​​металочерепиця в Рівному та Лульцу http://dahstroy.com.ua/catalog/metalocherepicya, від українських, німецьких, англійських і китайських виробників.

Ціна на металочерепицю залежить від її габаритів, компанії-виробника та інших критеріїв. Матеріал відрізняється за типом монтажу, профілем, способу нанесення декоративного покриття і типу металу. Для покрівлі приміщень найчастіше використовуються модульні моделі з покриттям з поліестеру. З колірної гами переважно вибирається коричневий і кавовий колір.Интересные статьи:


Горящие туры в Шри-Ланку

Горящие туры на Гоа со Львова

Как сэкономить на Новый год

Книжные магазины – обычные или сетевые?

Как выбрать напольное покрытие для гостиной

Связанные записи